Категории

Докажано: Ова е највозбудливото место за секс – сте пробале?

Многу парови бараат начини да го зачинат својот сексуален живот, а според онлајн истражувањето, повеќето парови посебно ги возбудува сексот на јавно место.

Најмногу парови, 16 отсто, одлучиле да испробаат секс во парк, покажува истражувањето во кое учествувале 2.000 испитаници.

По паркот најпривлечно место за секс е плажата кои испробале 13 отсто од испитаниците.

На листата првлечни јавни места за секс се најдоа и јавните гаражи, но и јавниот тоалет, а помал број на акетираните се впуштиле во секс на работа, во кабина за преслушкување, во јавен базен, на паланинарење или во кино.

Следете ја среќата на инстаграм. 

Прегледи:
443
Ознаки:
· ·
Објавено на:
20.04.2017