”ДОКТОРОТ” СО НОВИ 3 ДОБИТНИ ТИКЕТИ

Нашиот пријател Александар кои своите добитни тикети ги потпишува The Doctor Tips 1×2, повторно ни испрати 3 добитни тикети со поголема добивка.

Погледнете ги тикетите …

b2

Почитувани, во иднина кога ќе имате добитен тикет, или некој интересен тикет, можете да ни го испратите на info@srekja.mk.

Доколку сакате да нарачате маица со Вашиот омилен тим тоа можете да го направите преку нашата Среќна онлајн продавница


тагови


Коментари

[fbcomments]