Доминантно женствена: Фатална комбинација на Блејк Лајвли!

Носењето костими со машки кореви стана еден од најголемите модни хитови уште изминатата есен.
Трендот продолжи, па, неодоливата актерка, Блејк Лајвли, одлучи малку да се прилагоди на ситуацијата.

Имено, таа се појави на црвениот тепих во Лас Вегас таков костим-фустан, во кој таа изгледаше многу женствено!
Коментари

коментари