Овие ѕвезди ги бие глас дека се ѕверови во кревет

Во Холивуд ниту една тајна не останува скриена. Како што многу ѕвезди ги бие глас дека се катастрофални љубовници, така се знае и кои се најдобрите. ovie-zvezdi-gi-bie-glas-deka-se-zverovi-vo-krevet-001.jpg Ова се само 5 од најдобрите љубовници во Холивуд: Линдзи Лохан Не е тајна дека Линдзи води распуштен начин на живот полн со дрога, секс и алкохол, заради кој често пати завршуваше на рехабилитација. А за време на едно такво одвикнување реши да открие 36 машки имиња со кои била интимна. Помеѓу нив се пронајдоа славни имиња како Колин Фарел и Џастин Тимберлејк. ovie-zvezdi-gi-bie-glas-deka-se-zverovi-vo-krevet-01.jpg Чарли Шин Машка и постара верзија на Линдзи Лохан, а кога би се правела листа на најдобри љубовници во Холивуд, Чарли Шин би бил во топ 3. Се забавувал со многу девојки, се ожени 3 пати, а во последно време често пати беше во врски со порно ѕвезди. Токму една од нив, Бри Олсен, кога зборуваше за сексот со Чарли го опиша како најдобриот кој до сега го имала. ovie-zvezdi-gi-bie-glas-deka-se-zverovi-vo-krevet-02.jpg Џесика Симпсон Русокосата актерка стигна до оваа листа на највешти во креветот откако нејзиниот бивши дечко Џон Маер го опиша сексот со неа како див и експлозивен. Исто така, тој призна дека бил навлечен на Џесика. ovie-zvezdi-gi-bie-glas-deka-se-zverovi-vo-krevet-03.jpg Том Круз Вештините на Том Круз беа откриени уште во 90-те, од страна на неговата тогашна партнерка Шер. Тие се забавуваа кратко, а интересно е што 17 години постарата пејачка имаше неверојатни пофални зборови за младиот Том. ovie-zvezdi-gi-bie-glas-deka-se-zverovi-vo-krevet-04.jpg Анџелина Џоли Анџелина Џоли им подолг список мажи во животот, па сите тие без срам зборуваа за сексуалниот живот со неа. Во една прилика дури и сама призна дека ужива додека има секс во лимузината со нејзиниот тогашен сопруг Били Боб. А сега и Бред Пит има само пофални зборови. ovie-zvezdi-gi-bie-glas-deka-se-zverovi-vo-krevet-05.jpg
Коментари

коментари