Категории

Еди Марфи по десетти пат ќе стане татко

Познатиот актер Еди марфи по десетти пат ќе стане татко. Имено, неговата девојка Пејџ Бучер (39), модел од Австралија е бремена, пренесуваат светските медиуми.


За потсетување, Пејџ и Еди се во врска од 2012 година, а веќе ја имаат ќерката Изи, која е родена токму таа година.