Категории

Една од најпознатите холивудски актерки го чека своето прво дете

Дваесет и седум годишната Маргот Роби го маѓепса светот со филмот  “The Wolf of Wall Street” , како и со својот изглед изглед и со интересните модни вкусови.

Актерката е позната по тоа што не сака премногу да зборува за нејзиниот приватен живот, но исто така таа не сака да крие дека е среќна и лудо заљубена во нејзиниот сопруг, британскиот режисер Том Акерли.

Венчавката ја одржаа во декември, минатата година во Австралија, но неодамна се дозна дека парот веќе 3 години бил во брак. Австралиската свадба била само забава за семејството и најблиските пријатели.

Според најновата информација што ја потврдија  нивните најблиски, Маргот е во третиот месец од бременоста, што значи дека на нивната среќа им нема крај. Актерката неоодамна ги предизвика тие гласнини на едно доделување на наградите, кога нејзиниот стомак почна да се приметува под фустанот.

 

Прегледи:
283
Објавено на:
20.11.2017