Ефектен стајлинг: Шарлиз Терон во чизми во кои ќе се заљубите!

Иако можеби и не сте обожавател на овој модел на чизми, сепак тие дефинитивно ќе ве освојат

Шарлиз Терон (44) се појави на проекцијата на филмот „Тие се бомби“ во Њујорк во стајлинг инспириран во 1960-тите.

Убавата јужноафриканска актерка носеше црн мини фустан со рамен крој украсен со бел геометриски принт.

Таа го надополни стајлингот со црни чизми до колена.
Коментари

[fbcomments]