Елегантни и удобни – 5 стилски комбинации за совршен деловен стајлинг

Со нив никогаш нема да погрешите и да, патиките веќе не се се резервирани само за во теретана

Тие сега станаа моден детал кој одлично може да се вклопи во деловниот стајлинг и да биде достојна замена за чевлите. Ако ги искомбинирате на вистински начин, ќе изгледате подеднакво елегантно како и во своите високи потпетици, а чувството на удобност кое го пружат не може да се замени. Ви споделуваме неколку извонредни стилски комбинации во кои ќе се чувствувате удобно но и професионално и елегантно.
Коментари

[fbcomments]