Ели Сааб со совршена ревија на модната недела: Оваа колекција на тоалети нема конкуренција!

Модната недела во Париз е во полн ек, а сите љубителки на женствениот стил одвај ја дочекаа коекцијата на фустани на либанскиот дизајнер Ели Сааб.

Кралот на елеганцијата ја претстави колекцијата на свечени фустани за пролет/лето 2020. година и ги исполни сите очекувања!
Коментари

[fbcomments]