Категории

Емили Ратајковски со секси фотографии се збогуваше од летото! (ФОТО)

Една од најсекси жените на планетата, Емили Ратајковски, во текот на целото лето ги покажуваше своите облини и атрибути од разни перспективи, на кои ретко кој останува рамнодушен.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


Без разлика дали станува збор за мажи или жени, Емили знае како да привлече внимание со својот изглед. Емили реши од ова лето да се збогува со жешки фотографии од плажи, а аголот од кој ги направила сликите никако нема да можете да го анализирате. Покажала дел од градите и совршено рамниот стомак.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


„Ти благодарам лето 2018“, напишала една од најбараните манекенки во светот во описот на сликата.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on