Категории

Емили Ратајковски во бикни повторно го привлече вниманието уживајќи во Тоскана

Додека ужива со нејзиниот дечко, музичарот Џеф Маџид, во сончевата Тоскана, не пропушти да објави повеќе фотографии со кои го привлече вниманието.

Нормално, уживањето на сонце во јули значи и бикини, па таа тоа умешно го презентира на социјалните медиуми, додека нејзините фанови будно ја следат. Иако често е критикувана дека е „жедна за внимание“, во неодамнешно интервју таа вели дека сака да става селфи фотографии и веќе е навикната да ја критикуваат за нејзините чести фотографии.

 

Прегледи:
349
Објавено на:
12.06.2017