Заслужено: “Еден на Еден” – најдобра ТВ емисија на годината на “Златна Бубамара на Популарноста”

Шоуто Еден на Еден” заслужено ја доби наградата најдобра ТВ емисија на годината на овогодинешната Златна Бубамара на Популарноста”.

За публиката која ги следи тие продолжуваат и понатаму со исто темпо и надеж во понатамошните успеси за заедничко остварување.

Eden-na-Eden-Bubamara
Коментари

коментари