Есен во боја на страста: Црвената е моден императив на новата сезона

Листата на црвени must have парчиња за есен 2017 е предводена од елегантните капути во сите нијанси на бојата на страста и женствените фустани од чипка и шифон.

Загревањето за студената сезона ќе започне со највпечатливата боја која ќе направи секоја дама да се чусвтвува заводливо и неодоливо. Оваа есен задолжително морате да имате црвени пачиња во вашиот плакар.
Коментари

[fbcomments]