Категории

Есенска инспирација: Најдобрите стајлинзи на Викторија Бекам! (ФОТО)

Славната дизајнерка Викторија Бекам е една од најценетите модни икони во светот. Нејзините модни комбинации се практични, па поради тоа сите сакаат да го копираат нејзиниот стил.

Тоа што најмногу го сакаат жените во стилот на познатата Англичанка е фактот дека 99% од нејзините парчиња облека се едноставни и може да се комбинираат со секаква гардероба.

Ако немате идеја за наредните денови, ви предложуваме да погледнете некои од најдобрите есенски модни комбинации на Викторија Бекам.