Категории

Есента никогаш не изгледала подобро: Парче кое ќе ве топли, а изгледа и многу шик! (ФОТО)

Ролката е парче што секоја жена мора да го има во нејзината гардероба

Тие се најпопуларните есенски парчиња што можат да се носат на безброј начини. Ќе ве загреваат за време на студените денови, а со нив секоја комбинација изгледа одлично.

Можете да ги носите под кошулата, во комбинација со костуми, со фармерки или здолништа, скоро со сé. Лесно се вклопуваат со елегантен, но и со спортски стил.

Проверете ја галеријата што сигурно ќе ве инспирира и ќе ви даде идеи за вашиот следен стајлинг.

Мартин М. | Среќа.мк