Категории

Еспадрили – Омилените летни обувки на познатите дами

Кејт Мидлтон и кралицата Летисија ги обожаваат и се неизоставен дел од нивните летни стајлинзи. Еспадрилите полека но сигурно го освоија модниот свет

И ова лето, епсадрилите се клучно парче кога се во прашање обувките. Во секакви модели, од оние едноставните во една боја, до оние со интересни принтови и форми. Ова лето ќе биде забележано по нивната доминација во модниот свет, тие се удобни и се вклопуваат во секој стајлинг.