Категории

Еуфоријата не стивнува: Дел од атмосферата на аеродромот за дочекот на ракометарите на Вардар! (ФОТО)

Се слушаат познатите навивачки песни на Вардар, граѓаните се собраа во голем број уште на скопскиот аеродром да ги дочекаат вардаровите херои кои ја освоија шампионската титула. По аеродромот, прославата ќе продолжи на плоштад, а дотогаш погледнете дел од еуфоријата присутна меѓу граѓаните ТУКА!

Извор: Гол.мк

Прегледи:
721
Објавено на:
03.06.2019