Категории

Ева Лонгорија го покажа трудничкото стомаче

Една од ѕвездите на серијата “Desperate Housewives”, 42 годишната Ева Лонгорија, минатата недела откри дека е бремена со своето прво дете.

Таа и нејзиниот 49 годишен сопруг, Хозе Бастон, со кого е во брак од мај 2016 година, очекуваат момче. Викендов, беа видени на ручек во Мајами. Облечена во кежуал комбинезон и бела маичка, без грам шминка на неа, Ева гордо го покажа своето трудничко стомаче.

Погледнете ги фотографиите за да видите како Ева ужива во својата бременост.

Прегледи:
311
Објавено на:
25.12.2017