ЕВЕ КАКО ДЕНОВИТЕ ВО КАРАНТИН ВЛИЈААТ ВРЗ ИЗГЛЕДОТ НА ПОЗНАТИТЕ ЛИЧНОСТИ

Помалку од 1%  од населението, или попознат како богати и славни се препознатливи по нивниот убав изглед и стил. Но, карантинот ги враќа ѕвездите назад на Земјата.

Од спортска опрема, па сè до растечката брада на Том Хенкс во Каставеј, овие карантирани познати личности со сигурност ја заборавија модната полиција. После се, сите ние сме само луѓе, и на сите ни е потребно малку средување за да изгледаме убаво на таа едночасовна Zoom средба. А остатокот од времето во карантин  е резервирано за прекрасното чувство да не ни е грижа за тоа како изгледаме. Но,  немојте да бидете изненадени кога ќе ја забележите јасната разлика во карантинот на сликите пред и потоа. Тие се променети, но исто така и ние.

Еве дел од нив:

1.Helen Mirren

2. Ryan Reynolds

3. Rita Wilson And Tom Hanks

4. Shakira

5. Anotino Banderas

6. Julia Roberts

7. Selena Gomez

8. Will Smith

9. Dj Khaled

10. Katy Perry

11. Jim Carrey

12. Dua Lipa

13. Emma Roberts

14. Tracee Ellis Ross

15. Kevin Hart

16. Gwyneth Paltrow

17. Kylie Jenner
Коментари

[fbcomments]