Еве како изгледа модната колекција на Ријана за нејзиниот бренд Фенти

Ријана го промовираше својот бренд Фенти а деновиве ја лансираше и својата прва колекција за нејзината модна куќа. Во колекцијата доминираат парчиња со истакнати раменици и скриени половини, Моќните костуми дури имаат и торбички на половината за да ја истакнат силуетата. Доминираат светлите пастелни бои, а во продолжение погледнете за што станува збор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on
Коментари

[fbcomments]