Категории

Еве како изгледаат децата на актерите од култната серија „Пријатели“ (ФОТО)

Мислите дека знаете сѐ за актерите од Пријатели? А дали знаете како изгледаат нивните деца?

Кортни Кокс (57) од бракот со Дејвид Аркет ја има ќерката Коко Аркет, со која е неверојатно блиска. Таа на својот Инстаграм профил честопати дели фотографии на кои е нејзината ќерка тинејџерка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Coco Arquette (@cocoarquette_)


Џенифер Анистон (52) нема биолошки, ниту посвоени деца, меѓутоа таа е кума на ќерката на Кортни Кокс, Коко.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)


Мет ЛеБланк (54) кој во серијата го глуми заводникот Џои Трибијани, ја има ќерката Марину Перл (16), која ја добил во бракот со Мелиса Мекнајт.

Лиса Кудро (58) го има синот Џулијан со кој била бремена додека ја снимала серијата Пријатели. Актерката во неколку наврати има кажано дека тој е нејзината најголема поддршка и секогаш се разнежнува кога и помага.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lisa Kudrow (@lisakudrow)


Дејвид Швимер (54) ја има ќерката Клео, од бракот со поранешната сопруга Зои. Парот се рзведе, но Дејвид и Зои се во добри односи и понатаму.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zoë Buckman (@zoebuckman)