(ФОТО) 7 дена – 7 утра тренди модни комбинации

За да ви ја олесниме модната дилема, ви споделуваме малку модна инспирација од познатите модни блогерки. Супер тренди стајлизни за секој ден од неделата.

Ви споделуваме 7 модни комбинации од блогерката Ана Бацингер за секој ден од неделата. Нејзиниот стил се состои од тренди парчиња кои се спој од женственост, комфорт и елеганција.

 

 
Коментари

[fbcomments]