Категории

ФОТО: Адвокатката Сема и саканиот Сефер неразделни и зад камерите на „Мојот син“

Турската актерка Емел Колгечен која ја игра улогата на адвокатката Сема во серијата „Мојот син“ како по сценариото така и зад камерите, е неразделна од Сефер.

Емел е речиси истата личност физички, а нејзиниот Инстаграм профил е полн со фотографии со колеги актери, но најмногу има такви со колегата Сефер направени зад камерите од популарната серија.

Инаку, Сема во приватноста е слободна девојка, а најголем другар и е сивиот мачор со кој обожава да позира.

Еве како изгледа Сема од поинаква – приватна перспектива:

Извор : Вистина.мк

Прегледи:
549
Објавено на:
29.08.2017