(ФОТО) Барбара Палвин – Модел чиј урбан и шик стил нѐ инспирира

Ангелот на Викторија Сикрет – Барбара Палвин е дефинитивно една од оние модни дами чиј женствен, урбано-шик стил не инспирира.

Овој пат одлучивме да ви ги споделиме едни од најдобрите стилски изгледи на 26-годишниот модел Барбара Палвин. Нејзиниот стил изобилува со шик стајлинзи во кои секоја урбана девојка ќе пронајде инспирација. Она што најмногу ни привлече внимание се оделата во комбинација со бралети кои таа најчесто сака да ги носи со патики како спој на спортска-елеганција.
Сигурни сме дека нејзините модни комбинации ќе ви остават впечаток, па кој е вашиот фаворит?

 
Коментари

[fbcomments]