Категории

(ФОТО) Дали би се облекувале како омилените цртани ликови? – Оваа девојка го прави тоа на стилски начин

Модната блогерка Кејт инспирација за своите стајлинзи пронаоѓа во ликовите од популарните цртани, серии и филмови.

Во еден миг таа се претвора во принцезата Бела од „Убавицата и ѕверот“, веќе во нареден миг таа изгледа како Вини Пу, а потоа во Рејчел од „Пријатели“..

Стајлинзите се толку едноставни а воедно супер модерни што ќе посакате да ги испробате веднаш. Таа ги споделува сите модни комбинации на својот Инстаграм профил, па можат да ви послужат како модна инспирација и на вам.

 

https://www.instagram.com/p/CAC8NGBAzti/

Прегледи:
391
Објавено на:
08.06.2020