Категории

(ФОТО) Дали ќе му одолеете? – Моделот на фармерки кој ќе биде насекаде оваа пролет

Доколку веќе не ги поседувате во вашиот плакар, време е да си набавите пар, затоа што овој модел на фармерки ќе биде апсолутен хит оваа пролет

Трендсетерките ги обожаваат поради нивниот опуштен и ‘кул’ изглед а исто така се и доста комфорни. “Baggy” фармерките се најпопуларниот модел кој ќе го обожаваме оваа пролет.
Класичната нијанса на сина е секогаш најсигурниот избор, можете да ги носите со краток топ, и oversized сако, со патики или високи потпетици. Шик избор кој дава изглед на девојка со стил.

Можете да ги комбинирате на безброј начини, а исто така и да експериментирате со стиловите и боите. Можете да ги набавите во бела или сива боја, во комбинација со впечатлив накит и колан кој ќе ја потполни целокупната комбинација.