Фото: Емили Ратајковски, гола во метално корито

Познатата моделка Емили Ратајковски знае како да го привлече вниманието на своите 1,8 милиони фанови на Instagram. Комплетно гола, таа позира во метално корито, а фотографијата е речиси целосно природна, без филтри и обработки.

По улогата во Gone Girl, таа ќе се појави и во филмот Entourage чија премиера е закажана за на лето.
Коментари

коментари