Категории

(ФОТО) Ги однесе во вилата на снимање: Адвокатот Јилдерим ги покажа сопругата и ќерката!

 

Турскиот актер Ертурул Постолу кој ја игра улогата на адвокатот Јилдерим и најдобариот пријател на главниот лик Џихан,  реши за крајот на снимањето на последната сезона да го однесе своето семејство во фамозната вила на Босфорот.

Неговата сопруга и ќерката имаа можност да присуствуваат на снимањето на последните епизоди и да ѕирнат како изгледа од другата страна зад камерите кога нивниот сакан глуми.

На својот Инстаграм профил Ертурул објави неколку фотографии од тој момент, а со тоа покажа и како изгледаат неговите најважни дами во животот.

Извор : Вистина.мк

Прегледи:
105
Објавено на:
11.04.2017