Категории

(ФОТО) Како друг човек: Никогаш не би го препознале Нечми Ипликчи во реалноста!

Турскиот актер Левент Улген или попознат како Нечми Иплички од серијата „Вљубениот ерген“,  во реалноста е далеку поразличен од елегантниот чичко на згодниот дизајнер на обувки Омер Ипликчи.

Левент е вистински камелеон во поглед на изгледот, а од неговиот профил на социјалните мрежи може да се погледнат бројни фотографии од кои ќе се запрашате дали навистина е тој.

Дека Левент е крал на трансформациите од своите досегашни филмски улоги, гледате во продолжение:

Извор : Вистина.мк

Прегледи:
158
Објавено на:
05.04.2017