(ФОТО) Мајката на Дефне ја видовте, а еве како изгледаат родителите на Омер!

Неодамна  имавте можност да погледнете како изгледа мајката на главната хериона Дефне, од хит серијата „Изнајмена љубов“.

За разлика од својата колешка Елцин Сангу, актерот Бариш Адруч или Омер не ги  експонира во јавност своите родители иако обожавателите сакаат да видат од кого турскиот заводник ја наследил убавината. Познато е дека Бариш уште на своја осум годишна возраст со целото семејство од Швајцарија се сели во Турција каде живеат и денес. Од турските медиуми досега ги запознавме неговите двајца браќа, а овој пат имате можност да ги погледнете и неговите мајка и татко на заедничка фотографија со најстариот син, односно братот на Бариш. Додека на другата Омер е во друштво на мајка си – фотографија од свадбата на неговиот брат.

Од приложеното може да се забележи дек Омер дефинитивно личи на тато.

Извор : Вистина.мк
Коментари

[fbcomments]