(ФОТО) Марјана Станојковска го покажа најубавиот дел од својот дом!

Приватноста на популарните личности секогаш е интересна тема која предизвикува љубопитност кај обожавателите, а таков е случајот и кога станува збор за популарната ТВ водителката Марјана Станојковска.

Атрактвната русокоса редовно ги полни своите профили на социјалните мрежи со разни фотографии од своето секојдневие, па обожавателите и сладбениците имаат прилика  да видат од такви каде позира како манекенка, па се до оние кога вежба во теретана.

Од богатата фотогралерија деновиве таа реши да го покаже најубавиот, односно највеселиот дел од нејзиниот дом – балконот. Со доаѓањето на пролетта повеќето сме преукопирани со освежување на градините и терасите, а Марјана има вистински цветен рај во својот дом.

Еве како изгледа:

Извор : Вистина.мк
Коментари

коментари