Категории

(ФОТО) Меланија Трамп во моќен и женствен стајлинг кој е водечки тренд оваа сезона

Ни првата дама на Америка не му одолеа на на популарниот тренд

Хит трендот на кожен мантил-фустан продолжува да го освојува модниот свет, а нему не успеа да му одолее нити Меланија Трамп. Првата дама на Америка го искомбинира мантил-фустанот во темно црвена боја со темно сини чевли на висока потпетица добивајќи ултра женствено моќен изглед идеален за секоја деловна прилика.