Категории

(ФОТО) Моделот на панталони кој ќе ни биде омилен оваа топла сезона

Класика која одговара со сè.

Секоја сезона донесува одредени модни новитети, а за сите оние девојки кои едноставно не сакаат здолништа и фустани, модата оваа сезона ни донесува преубави модели на панталони кои ќе бидат доста актуелни.

Се работи за модел на панталони во светли неутрани нијанси на беж и крем, со широки лелеави ногавици, а исто така ни доаѓаат и панталоните со кариран дезен.
Кој модел да го изберете нема да погрешите, инвестирајте во оној кој најмногу ви се допаѓа.
Нивната предност е во тоа што одговараат со секаков вид на модни парчиња и обувки, и можете да ги носите во лежерни дневни варијанти и во елегантни вечерни изгледи.

Прегледи:
76
Објавено на:
29.04.2020