(ФОТО) Моника Белучи блесна во полн сјај во чипкана тоалета на филмскиот фестивал Таормина

Моника Белучи ги украде сите погледи на филмскиот фестивал Таормина во придружба на дизајнерското дуо Долче и Габана

Италијанската убавица се појави во друштво на славното дизајнерско дуо Доменико Долче и Стефано Габано кои воедно се и продуценти на филмот “Devotion” кој беше претставен на свеченоста.

Моника беше облечена во грациозна чипкана тоалета во боја на вино со потписот на дуото како и што се очекуваше од нејзина страна останувајќи доследна на својот елегантен и женствен стил.
Коментари

[fbcomments]