(ФОТО) Најубавите сандали за ова лето кои одговараат со секоја комбинација

Со нив секој стајлинг ќе изгледа шик и модерно

Првите колекции за сезоната пролет/лето 2020 се веќе тука со што веќе ги имаме моделите на обувки за најтоплите денови кои се пред нас. Сандалите без сомнение се најдоа во средината на трендовите и високо на лситата кои први ќе ги додадеме во нашиот плакар за новата сезона.
Минималистичките сандали со ремчиња и четвртаста форма како и дебела штикла ќе бидат парче кое абсолутно ќе го обожаавме за тоа што ќе одговараат во секоја модна комбинација.
За сите дами вљубенички во класиката сигурни сме дека нема да можат да им одолеат.
Коментари

[fbcomments]