(ФОТО) „Падна“ понуда за брак: Марјана Станојковска се мажи?!

Секое лето е посебно убав период за следбениците од социјалните мрежи на згодната лото девојка, Марјана Станојковска, а причината за тоа се многуте секси и разголени фотографии на кои таа позира во костими за капење.

Ретко кој ја забележува плажата, брановите и природните убавини, бидејќи кога Марјана е во фокус, ништо друго не е важно. Овој пат меѓу најновите летни фотографии таа позира во бикини со сламено шеширче на главата, а до неа сладолед од кој припадниците на посилниот пол дополнително ја разгореа фантазијата.

Па така, меѓу многуте ласкави коментари за истата, Марјана најде време да им се заблагодари речиси на сите, па дури и на понудите за брак. Да , да, двајца од обожавателите не одолеаја, па и понудија брак, секако само со Фејсбук симбол од прстен, а таа возврати со радосно кученце.

Дали овие понуди се вредни за размислување, па во свадбената сезона ќе слушнеме и за уште едно ново естрадно запросување, останува да видиме…

Извор : Вистина.мк
Коментари

[fbcomments]