(ФОТО) Првата дама на САД Меланија отмена во црно бела комбинација

Меланија Трамп повторно го привлече вниманието со изборот на стајлинг

Првата дама на САД, Меланија Трамп му се придружи на својот сопруг Доналд на Националниот дијалог за безбедно отварање на америчките училишта во Белата куќа.
Меланија избра доста ефектен стајлинг од црно бел фустан кој го искомбинира со црни салонки на висока пета од модната куќа Christian Louboutin.
Коментари

[fbcomments]