Категории

(ФОТО) Шик фризури за ова лето со кои секогаш ќе изгледате убаво

Врелите летни денови се пред нас, а тоа е период резервиран за разиграни и опуштени фризури

Летото е период кога не сакаме премногу да претеруваме со стилизирањето на косата, а и тоа е и период кога опуштените и разиграни фризури кои не се премногу „средени“ се идеални. Ви споделуваме неколку одлични предлози кои сигурно ќе ви послужат како стилска инспирација.

Прегледи:
497
Објавено на:
14.06.2020