Категории

(ФОТО) Шик модни комбинации од екцентричните парижанки

Кој може да ни биде подобра модна инспирација од неодоливите француски дами 

Викендите се создадени за опуштање, уживање и излегување, секако. И додека деновите ги поминуваме во парчиња кои се удобни, за вечерните излегувања бираме нешто по елегантно и гламурозно со кое ќе се истакнеме и ќе оставиме впечаток. За таа цел ние ви подготвивме малку гламур и екцентричност која никој не ја поседува подобро од неодоливите француски дами.
Ви споделуваме неколку одлични модни комбинации кои можат да ви послужат како стилска инспирација за вечерните излегувања.