(ФОТО) Стајлинг за 10-ка – Џесика Алба во најдобрата класична модна комбинација

Стајлинг кој можете да го носите секаде затоа што е вечна класика

Познатата актерка беше забележана во стајлинг кој дефинитивно не освои.
Комбинацијата од кошула со пруги во неколку бои и крем пантолони е се што ви е потребно ова лето. Овој стајлинг особено ќе го обожаваат деловните дами кои сакаат да изгледаат модерно и урбано на работното место.
Коментари

[fbcomments]