Категории

ФОТО: Тешко да ја препознаете, Шехерезад ја скрати косата

Една од најубавите турски актерки, Бергузар Корел, која ја знаеме по серијата „1001 ноќ“ во улогата на Шехерезад, продолжува да плени со својата убавина.

Корел која е една од најплатените турски актерки со актерот Халит Ергенч се запозна токму на снимањето на оваа серија, за во 2009 година да стапат во брак, а една година подоцна се роди и нивниот син Али.

Убавата турска актерка секогаш е нашминката и убаво облечена, но не се срами и да покаже фотографии на кои е во секојдневно обично издание.

Како изгледа таа без шминка и со скратена коса, погледнете од фотографиите во продолжение.

Прегледи:
20