Категории

(ФОТО) Тренд моделот на ташни кои одвај чекаме да ги носиме ова лето

Овој модел на ташна ќе биде главен тренд ова лето

Во модните колекции на популарните модни брендови како најголем тренд на аксесоар ова лето се наоѓаат ташни познати како „кошница“ и оние плетените и изработени од дрво и сламки.
Овој модел на ташна ќе биде главниот моден додаток кој ова лето ќе го краси секој ваш стајлинг додавајќи лежерност и елеганција.