(ФОТО) Уличниот стил на Тимоти Шаламеј ја оправдува неговата титула за најдобро облечен маж

Откако беше прогласен за најдобро облечен маж, славниот актер продолжува да не воодушевува со својот опуштен кежуал стил

Холивудската ѕвезда во подем која два пати беше претендент за Оскар минатата година беше прогласен за најдобро облечен маж, како на црвениот тепих така и за неофицијални појавувања Тимоти преферира опуштен и помалку екцентричен стил.
Ви ги споделуваме најдобрите стајлинзи на актерот кој ни оставија особен впечаток.

 

 
Коментари

[fbcomments]