ФОТО: Водителката Милена Антовска го покажа вереничкиот прстен

Атрактивната водителка Милена Антовска наскоро ќе го каже судбоносното ДА, а на социјалните мрежи сподели фотографии од вереничкиот прстен, по што следуваа честитки од фановите.

После само неколку месеци врска, Милена Антовска се вери со скопјанецот Гордан, а свадбената веселба парот ќе ја направи во мај годинава.
Коментари

коментари