Категории

Фотографии кои ќе ве насмеат: Како го поминуваат времето во карантин луѓето ширум светот?

Овој фотограф со помош на дрон ги фотографирал луѓето кои се во карантин во своите домови на терасите и прозорците. Нивните креативни идеи ќе ве насмеат.

 

Прегледи:
194
Објавено на:
01.04.2020