Категории

Фотографии од трудничкиот стомак на Џиџи Хадид

Дваесет и петгодишната Хадид и Малик (27) веќе неколку години се во врска, раскинуваат и се смируваат. Таа е една од најбараните манекенки, а Малик откако ја напушти групата, почна соло кариера.Долго време таа ја криеше бременоста од јавноста и едноставно уживаше во кругот на семејството. Се повлече од метежот и замина на село кај нејзината мајка Јоланда Хадид и ги стави зад себе сите грижи. 

Прегледи:
570
Категории:
Музика · Шоу-бизнис
Објавено на:
01.09.2020