Категории

Французинките одбраа – Најпопуларниот модел на фармерки кој морате да го имате

Нивните модни избори се непогрешливи.


Французинките се дефинитивно врвни познавачи на модата и модните трендови. Моментално најпопуларниот модел на фармерки кој тие го обожаваат се нарекува “mom jeans”.
Пролетната сезона за 2020 ни донесува многу новитети, а овој модел на фармерки апсолутно ги освои модните фанатички.

Се работи за фармерки со висок струк и рамен крој а бидејќи французинките се обожавателки на безвременски модни парчиња, можеме да бидеме сигурни дека овој модел ќе го носите со години и нема да погрешите ако инвевстирате во него.

Прегледи:
127
Објавено на:
22.03.2020