Категории

GARAGE SALE во Nomad-Mobility! Големи попусти на опрема за скијање и бродање!

Зимските спортови се едни од најубавите спортови! Покрај активација на мускулите на целото тело, спустот по снежните патеки е одлично адреналинско искуство, а воедно овозможува целосно уживање во чистиот планински воздух и прекрасните пејзажи.

Nomad-Mobility нуди голем избор на опрема за скијање и бордање од врвни светски брендови, а сега е вистинското време да ја набавите својата прва опрема или пак да ја обновите старата.

Скии, бордови, обувки и облека со намалувања до 50%. Попустот ги опфаќа брендовите: Rossignol, Tecnica, Blizzard, Dynafit, Drake, Northwave, Helly Hansen, Campagnolo, Dare 2Be, Reuch, Alpina.

Посетете ја продавницата на Nomad-Mobility во центарот на Скопје или пак погледнете ја нивната онлајн продавница.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nomad-Mobility (@nomadmobilityshop) on

Прегледи:
131
Категории:
Секојдневие · Спорт
Објавено на:
11.11.2020