Категории

Гламурозната роденденска забава на Џиџи Хадид

Младиот Ит модел Џиџи Хадид по повод прославата на својот 21 роденден приреди гламурозна забава на која присуствуваа многу познати ѕвезди од светот на модата и шоу бизнисот..

Gigi Hadid 21st Birthday Celebration At Intrigue Nightclub, Wynn Las Vegas

Прославата се одржа во ноќниот клуб Intrigue во Лас Вегас каде Џиџи прославуваше заедно со своите најдобри пријателки Кендал Џенер, Лили Алдриџ и Тејлор Свифт..

13113803_469540386576578_818420546_n

13108735_952593434859471_748839761_n

Дента пред забавата Џиџи прославуваше заедно со својата фамилија, помалиот брат и сестра Анвар и Бела Хадид..

12918421_1277315062296145_113333219_n

Помеѓу присутните беа и кланот Кардашиеан и нејзиното момче Зеин Малик.

 hailey-baldwin-at-gigi-hadid-s-21st-birthday-party-in-west-hollywood-04-28-2016_3 Khloe-Kardashian-seen-at-Gigi-Hadids-birthday-party kylie-jenner-zoom-661d0937-6b0e-480e-9bc0-ac9cac64950c PAY-Gigi-Hadid-is-carried-from-her-star-studded-21st-birthday-party-by-boyfriend-Zayn-Malik Taylor-Swift-with-Este-and-Alana-Haim

Mandatory Credit: Photo by Broadimage/REX/Shutterstock (5668403ad) Kendall Jenner, Gigi Hadid Gigi Hadid celebrates her birthday at The Nice Guy, Los Angeles, America - 28 Apr 2016

Kendall-Jenner-and-Gigi-Hadid-at-Gigis-21st-Birthday-Party--09-662x993

LAS VEGAS, NV - APRIL 30: Model Gigi Hadid attends her 21st birthday celebration at Intrigue Nightclub at Wynn Las Vegas on April 30, 2016 in Las Vegas, Nevada. (Photo by David Becker/Getty Images for Wynn Las Vegas)

Прегледи:
222
Категории:
Убавина и мода
Објавено на:
03.05.2016