Категории

Гломазните чизми до колена се број 1 тренд: Ова се десетте најдобри модели!

Гломазните чизми се главен тренд за есен/зима 2021, а еве како ги носат модните блогерки.

Водечката модна мантра за есен/зима 2021. гласи: Поголемото е дефинитивно подобро. Во текот на 2019 и 2020 година, ѓоновите на чизмите драстично се сменија, но сега е време да ги подигнеме за некој центиметар.

 

Прегледи:
497
Објавено на:
24.09.2021